Pro partnery

Chcete si udržet stávající zákazníky a získat nové?
Chcete od svých zákazníků více, jako třeba hodnocení, komentáře, reference, ...?
Stane se Vám někdy, že zákazník nemá přesně to, co očekával a potřebujete si ho udobřit?

Máme pro Vás řešení.

Nabídněte svým zákazníkům motivační systém, jaký tu ještě nebyl. Moderní, hravý a online. I malý nákup může přinést velkou odměnu.

Jak to udělat, aby si zákazníci vybrali právě Vás?

Nabídněte svým zákazníkům místo nudného sbírání bodů či nálepek zábavu a místo nechtěných odměn výhry, které si sami vyberou! Přimíchejte pořádnou dávku napětí a máte motivaci pro zákazníky, jaká tu ještě nebyla!

Vyzkoušejte Rondo! Revoluční způsob, jak motivovat zákazníky.

Jak rondo funguje (schéma)

Kdo může být partnerem Ronda?

Inovativní motivační systém Rondo.cz zvýší povědomí zákazníků o Vaší značce, službách a produktech. Můžete jim nabídnout odměnu v podobě herních žetonů a také věnovat některý z produktů či poukázku na službu jako výhru do hry Rondo.

Kdo může být partnerem hry Rondo?

Pro implementaci systému Rondo do Vašeho byznys modelu neexistují v podstatě žádná omezení. Navrhneme pro Vás optimální obchodní i technické řešení na míru.

Jak se můžete zapojit?

1. Rozdávejte žetony

Za nákup ve Vašem obchodě můžete zákazníkům nabídnout herní žetony do Ronda. K radosti z dobrého nákupu tak darujete ještě radost ze hry o hodnotné ceny. Rondo si zákazník může zahrát kdykoliv, třeba hned po nákupu u Vás. Buďte rychlejší než konkurence a připojte se ještě dnes!

Výhody pro Vás

  • Akvizice: Jako partner hry se zviditelníte na Rondo.cz a získáte nové zákazníky, kteří hledají způsoby, jak se k žetonům dostat.
  • Remarketing: Zákazníci se k Vám budou vracet i díky možnosti získat další žetony do Ronda.
  • Motivace zákazníků: Díky Rondu můžete výrazným způsobem podpořit cross-sell a up-sell. Také můžete získat mnohem více hodnocení, komentářů a referencí. Motivujte své zákazníky ke všemu, co potřebujete.
  • Posílíte propagaci své značky i mezi dalšími obchodními partnery zapojenými do Ronda.

2. Rozdávejte ceny

Na Rondo.cz hrajeme každý den nejen o další herní žetony, ale především o skvělé ceny od našich partnerů. Tisíce uživatelů denně uvidí Vaši značku i produkty, které nabízíte!

Výhody pro Vás

  • Získáte propagaci na Rondo.cz – u každé ceny zveřejňujeme partnera, který ji věnoval.
  • Výhry a s nimi naše partnery propagujeme také na Facebooku i v pravidelném newsletteru.
  • Cílená propagace zviditelní Vaše produkty i značku a přivede Vám nové zákazníky.

Několik čísel

Hra Rondo běží ve beta verzi od 10. ledna 2017 a od 19. ledna 2017 v plném provozu. Ale už nyní se s Vámi můžeme podělit o několik zajímavých čísel z prvních deseti dnů provozu.


Řekli o Rondu…