Rondo Premium

Rondo Premium uživatelé získávají možnost zahrát si o ceny, o které se ostatním ani nesnilo! Pečlivě vybíráme nejzajímavější výhry, o které si můžou zahrát uživatelé, kteří získávají Rondony jako odměnu u některého z našich partnerů uvedených v katalogu partnerů.

 

Časově omezená akce:
 pro získání Rondo Premium stačí dobít jen 500 (R).

Vaše šance na Premiové výhry

Fialově označených “Premium” výher se mohou účastnit jen ti hráči, kteří za poslední 1 měsíc získali minimálně 500 (R) jako odměnu od některého z našich partnerů.

Jak se určuje Rondo Premium?
(+ příklad)

Podmínky jsou jednoduché: pokud je součet vašich dobití za poslední měsíc větší než 500 (R), jste automaticky Premium uživatel. Zkuste si přepínat názornou osu.

+ 100 (R)

+ 50 (R)

+ 400 (R)

+ 100 (R)

+ 80 (R)

Dnes

Před měsícem

650 (R)

Celkem dobito

V tomto případě je součet všech dobití ve fialové části osy vyšší než 500 (R), takže uživatel se při posledním dobití automaticky stal Premium uživatelem.

Uživatel na příkladu dobil za poslední měsíc (fialová část) pouze 250 (R). Starší dobití se pro Premium nepočítají. Pro získání Premium je třeba ještě další Rondony dobít.

Časté dotazy

Počítají se k dobití i Rondony vyhrané ve hře nebo za ověření telefonního čísla?

Ne, do výpočtu Rondo Premium se započítávají pouze dobití od našich partnerů.. Jakékoliv jinak získané Rondony - ve hře, za splnění výzev nebo za ověření tel. čísla - se do tohoto výpočtu nezapočítávají.

Mají Premium uživatelé vyšší šanci na výhru oproti ostatním?

V žádném případě nikoliv. Pravděpodobnost výhry se nijak neliší pro žádného hráče na Rondu a rozhoduje o ní pouze množství vložených Rondonů do hry. Premium uživatelé se mohou zůčastnit některých Premium her, ale pravděpodobnost výhry zůstává neovlivněna.

Musím po dobití Premium členství sám zapnout někde v nastavení?

Není to potřeba. Premium členství se spouští i ukončuje naprosto automaticky. Jakmile dobijete a systém zjistí, že jste za poslední měsíc dobili více jak 500 (R), hned vám Premium členství nastaví a budete se moci zapojit do Premium her.

Jak se určuje, do kdy mi platí Premium členství?

Doba trvání Premium členství závisí na tom, kdy jste kolik dobíjeli. Premium členství vám vyprší ve chvíli, kdy při pohledu o 1 měsíc zpět nebudou vaše dobití dávat dohromady alespoň 500 (R). Je to patrné z časové osy na příkladu výše. Není to tedy tak, že by Premium členství bylo vždy na měsíc. Pokud budete pravidelně dobíjet od partnerů, můžete být Premium uživatelem již nastálo.