Trenýrkárna.cz

Trenýrkárna.cz

Za co získáte odměnu:

icoE-shop

S aktivním bonusem získáte:
500 Rondonů za každých 100 Kč nákupu a 6 dílků do hlavních výher.

Bez aktivního bonusu získáte:
100 Rondonů za každých 100 Kč nákupu a 4 dílky do hlavních výher.

Platba převodem: ihned po obdržení platby.

Platba na dobírku: po přijetí platby za dobírku (16 dnů od zaplacení).

Kdy získáte dílky a Rondony:

Po dokončení objednávky se Vám zobrazí okénko na vyzvednutí dílků a Rondonů. Vaše dílky a Rondony získáte po kliknutí na políčko "VYUŽÍT TIKET".

🧩 K čemu slouží dílky do hlavních výher?

Každá hlavní výhra je rozdělena na 4-25 dílků. Ten, kdo nasbírá všechny dílky jako první danou výhru dostane.

Nakupte na Trenýrkárna.cz

O Trenýrkárna.cz:
Cílem eshopu Trenýrkárna.cz je vytvořit prostředí, které je příjemné pro nákup spodního prádla na internetu.

Důraz klademe na šíři sortimentu – chceme nabízet široké spektrum pánských trenýrek a boxerek doplněné o dámské kalhotky a tanga ale i další sortiment spodního prádla. Myslíme si, že je důležité nabízet zboží, které je dostupné skladem a tím zkrátit dobou doručení na minimum. Naším cílem je dodat Vám zboží do 48 hodin od zakoupení, a proto máme veškeré produkty v nabídce v pražských skladech.

Dalším důležitým aspektem jsou zkušenosti našich zákazníků. Čím více nezávislých názorů na naši práci získáme, tím lépe můžeme reagovat na potřeby zákazníků. Všechny recenze, ať jsou jakékoliv, jsou pro nás velmi cenné a fungují jako vizitka našeho eshopu.

V neposlední řadě našich priorit jsou ceny a unikátnost produktů. Kompletní sortiment v podobě, který nabízíme, neposkytuje žádný jiný eshop. Naše portfolio tvoří množství značek i exkluzivní produkty, které jinde nenajdete. Některé značky jsme byli nuceni odmítnout, kvůli nedostatečné kvalitě. Nechceme nabízet žádné spodní prádlo, které bychom sami nenosili, nebo u kterého bychom si nebyli jistí, že vykazuje odpovídající zpracování a kvalitu. Přídání produktu, či značky spodního prádla předchází test kvality a až poté jej přidáme do nabídky.

Originálnost je další vlastností, která patří mezi naše priority. Certifikáty originálnosti, naše názory pod samotnými produkty nebo přeměřování boxerek, kalhotek i trenýrek, zda souhlasí velikost dle tabulky dodané výrobcem. To vše je přidaná hodnota nákupu na Trenyrkarna.cz.

Myslíme si, že zákazník by se neměl cítit jako někdo, kdo „otravuje“ zaměstnance svou objednávkou, ale jako někdo o koho je postaráno. Proto děláme vše proto, aby zboží bylo odesláno do 24 hodin od objednání a aby po celou dobu objednávky zákazník věděl, kde se jeho objednávka nachází.

www.trenyrkarna.cz