OC OLYMPIA OLOMOUC

OC OLYMPIA OLOMOUC

Kde a jak získáte odměnu:

icoKamenné prodejny

Za nákup nad 250 Kč v obchodním centru Olympia Olomouc získáte výherní los. Los získáte ve všech obchodech kromě supermarketu Albert, DM Drogerie a Sparkys.

Za nákup nad 250 Kč s aktivním bonusem získáte:
6 dílků do hlavních výher a 3 000 Rondonů.

Za nákup nad 250 Kč bez aktivního bonusu získáte:
4 dílky do hlavních výher a 1 000 Rondonů.

Kdy získáte dílky do výher:

Dílky do výher a Rondony získáte po uplatnění výherního losu. Ten lze uplatnit tak, že setřete stírací políčko zobrazené přímo na výherním losu a následně vepíšete výherní kód na www.rondo.cz/pepco

🧩 K čemu slouží dílky do hlavních výher?

Každá hlavní výhra je rozdělena na 4-25 dílků. Ten, kdo nasbírá všechny dílky jako první danou výhru dostane.

Aktivovat bonus

O OC Olympia Olomouc:

OLYMPIA OLOMOUC je tradičním obchodním centrem svého regionu. Nakupování v Olympii Olomouc je komfortní a přehledné, zákazník zde nalezne vše, co potřebuje – od obvyklých módních značek (H&M, C&A, New Yorker, A3 SPORT, Orsay, Takko, Pepco) přes elektroniku, hračky, knihkupectví, domácí potřeby, drogerii a parfumerii, až po unikátní butiky a značky, které jsou v Olympii Olomouc zastoupeny v regionální exkluzivitě (Aeronautica Militare, s.Oliver, Mad Max Fashion, Escandelle, Infinite, W Linie, La Farfalla). Příjemné prostředí pro jídlo a pracovní schůzky poskytuje zrenovovaná jídelní zóna s rozmanitou nabídkou fast foodů a také jedinečnou running sushi restaurací, dále pak kavárny.

www.olympiaolomouc.cz