Galerie Teplice

Galerie Teplice

Kde a jak získáte odměnu:

icoKamenné prodejny

Za nákup v obchodním centru Galerie Teplice získáte výherní los. Na získání stíracího losu má nárok každý zákazník, který ve vybraných prodejnách provede v termínu od 1. 3. do 1. 6. 2023 nákup v libovolné výši. Akce neplatí na samoobslužných pokladnách.

Za nákup s aktivním bonusem získáte:
6 dílků do hlavních výher a 3 000 Rondonů.

Za nákup bez aktivního bonusu získáte:
4 dílky do hlavních výher a 1 000 Rondonů.

Kdy získáte dílky do výher:

Dílky do výher a Rondony získáte po uplatnění výherního losu. Ten lze uplatnit tak, že setřete stírací políčko zobrazené přímo na výherním losu a následně vepíšete výherní kód na www.rondo.cz/vyhra

🧩 K čemu slouží dílky do hlavních výher?

Každá hlavní výhra je rozdělena na 4-25 dílků. Ten, kdo nasbírá všechny dílky jako první danou výhru dostane.

Aktivovat bonus

O Galerie Teplice:

Obchodní centrum Galerie Teplice se nachází na náměstí Svobody přímo v srdci Teplic. Naleznete zde široký výběr obchodů s módou, obuví, kosmetikou, sportovním vybavením, elektronikou či hračkami. V moderním multikině Premiere Cinemas si užijete filmové trháky v té nejvyšší kvalitě. Návštěvníkům jsou k dispozici celkem čtyři sály s kapacitou 500 míst. Galerie Teplice nabízí nejen širokou nabídku obchodů a služeb, ale také zábavu pro celou rodinu. V průběhu roku se zde koná řada společenských i kulturních akcí, včetně oblíbených festivalů zaměřených na gastronomii, rodinných aktivit či naučných výstav. Těšíme se na Vaši návštěvu!

www.galerieteplice.cz