Futurum Ostrava

Futurum Ostrava

Kde a jak získáte odměnu:

icoKamenné prodejny

Za nákup ve vybraných prodejnách v obchodním centru Futurum Ostrava získáte výherní los. Na získání stíracího losu má nárok každý zákazník, který ve vybraných prodejnách provede v termínu od 1. 2. do 31. 5. 2023 nákup v libovolné výši. Akce neplatí na samoobslužných pokladnách.

Za nákup s aktivním bonusem získáte:
6 dílků do hlavních výher a 3 000 Rondonů.

Za nákup bez aktivního bonusu získáte:
4 dílky do hlavních výher a 1 000 Rondonů.

Kdy získáte dílky do výher:

Dílky do výher a Rondony získáte po uplatnění výherního losu. Ten lze uplatnit tak, že setřete stírací políčko zobrazené přímo na výherním losu a následně vepíšete výherní kód na www.rondo.cz/vyhra

🧩 K čemu slouží dílky do hlavních výher?

Každá hlavní výhra je rozdělena na 4-25 dílků. Ten, kdo nasbírá všechny dílky jako první danou výhru dostane.

Aktivovat bonus

O Futurum Ostrava:

Nákupní centrum FUTURUM bylo otevřeno v roce 2000 jako první moderní obchodní a zábavní centrum svého druhu na Severní Moravě. Dnes OC Futurum nabízí více než 90 obchodů, 7 fast foodů, kavárnu a restaurace, hypermarket Tesco, multikino CineStar, saunový svět Saunia, čerpací stanici a další služby. Od začátku listopadu 2018 jsou v provozu tři nové fast foodové jednotky (Multifood, Guty a Kebab) a na ploše 350 m² nové, moderní jídelní posezení s více než třemi sty místy k sezení. Mezi módní značky v OC naleznete H&M, New Yorker, Takko Fashion, Levis nebo Orsay, Baťa, parfumerie Marionnaud, Alza.cz a prodejnu elektro Datart. Výhodou obchodního centra je velmi dobrá dopravní dostupnost, ať už automobilem nebo městskou hromadnou dopravou. Automobilem je přístupná sjezdem z ulic Novinářská, Varenská nebo U Stadionu. OC FUTURUM nabízí zdarma přes 1 600 parkovacích míst včetně podzemního parkování. Pro automobily LPG / CNG je možno parkovat na venkovních parkovištích kolem OC mimo podzemních garáží.

www.futurumostrava.cz