Centrum Krakov

Centrum Krakov

Kde a jak získáte odměnu:

icoKamenné prodejny

Za nákup ve vybraných prodejnách v obchodním centru Centrum Krakov v Praze získáte výherní los. Na získání stíracího losu má nárok každý zákazník, který ve vybraných prodejnách provede v termínu od 1. 10. do 31. 12. 2022 nákup v libovolné výši. Akce neplatí na samoobslužných pokladnách.

Za nákup s aktivním bonusem získáte:
6 dílků do hlavních výher a 3 000 Rondonů.

Za nákup bez aktivního bonusu získáte:
4 dílky do hlavních výher a 1 000 Rondonů.

Kdy získáte dílky do výher:

Dílky do výher a Rondony získáte po uplatnění výherního losu. Ten lze uplatnit tak, že setřete stírací políčko zobrazené přímo na výherním losu a následně vepíšete výherní kód na www.rondo.cz/vyhra

🧩 K čemu slouží dílky do hlavních výher?

Každá hlavní výhra je rozdělena na 4-25 dílků. Ten, kdo nasbírá všechny dílky jako první danou výhru dostane.

Aktivovat bonus

O Centrum Krakov:

Cílem Centra Krakov je poskytnout návštěvníkům moderní, pohodlné a funkční prostředí, které při nákupech ocení. Obchodní centrum je umístěno v centrální části Bohnic a je dobře dostupné jak městskou hromadnou dopravou, tak dopravou vlastní. Zákazníci zde mají k dispozici 300 parkovacích míst a také dobíjecí stanice pro elektromobily. Centrum Krakov nabízí ve třech nadzemních patrech téměř 14 500 m2 prodejních ploch s širokým spektrem obchodů. V přízemí je kromě supermarketu (o výměře 1800m2) situována řada dalších obchodů a služeb, jako např. drogerie, banky, tabák, lékárna, čistírna oděvů, knihkupectví, cestovní kancelář či rychlé občerstvení. První patro Centra Krakov je koncipováno především jako patro obchodů s módou, obuví, módními doplňky, sportovními potřebami, domácími spotřebiči či elektronikou. Ve druhém patře je umístěn foodcourt s jednotkami rychlého občerstvení, running sushi a italskou restaurací, dále dětský koutek, hračkářství a fitness centrum.

www.centrumkrakov.cz