BoardStar

BoardStar

Za co získáte Rondony:


Za nákup uskutečněný proklikem tlačítka níže nebo z hlavní stránky Rondo,
získáte 300 Rondonů za každých 100 Kč nákupu.

Za nákup uskutečněný bez prokliku tlačítka získáte pouze 100 Rondonů za každých 100 Kč nákupu.

Jak Rondony získáte:

Rondony získáte pouze na eshopu.

Platba online: ihned po obdržení platby z eshopu.

Platba na dobírku: po přijetí platby za dobírku (12-14 dní od zaplacení).

Při osobním převzetí: do 24h po zaplacení.

Nakupte na BoardStar.cz

O Boardstar.cz:
V největším výběru na trhu u nás můžete dostat street a skate obuv, která je v kurzu. Na boardstar.cz pro vás máme připraveny např. boty Vans, které patří celosvětově k těm nejoblíbenějším, nebo skvělé boty Circa, které mají rádi jak skateboardisté, tak běžní uživatelé. To však zdaleka není vše a čekají na Vás brandy jako DC, Nike, Converse, Fox, DVS, Lakai, Fallen ad.
Pro školáky a studenty máme kompletní vybavení šatníku od oblíbených značek, jako Neff, Adidas, Fox, Nikita, Quiksilver, Etnies, Metal Mulisha, nebo Lost. U nás si přijdou na své jak kluci tak holky! Pro pohodlné cesty do školy, u nás v největším výběru dostanete školní batohy Dakine a Burton, které neustále doplňujeme.
Pro ježdění ve streetu a ve skateparku Vás vyzbrojíme skateboardy, longboardy, koloběžkami a dalším skate vybavením od značek, které jsou klasikou v oboru, ale i od mladých progresivních značek.
Abyste měli spokojené chvíle při ježdění na horách, vybavíme Vás kvalitním vybavením a oblečením na snowboard, tak, abyste se na horách cítili co nejlépe a mohli si ježdění užívat na 100%.
Pro vyznavače přírody a zimních radovánek máme připraveno outdoorové vybavení Husky a vše potřebné pro snowboarding od značek Burton, Lib Tech, Ride, Nitro, Union, Rossignol, nebo GNU. S výběrem pomohou vyškolení prodejci, většinou sami snowboardisté, kteří rádi a ochotně doporučí a poradí.

www.boardstar.cz