Co je Rondo

Rondo začíná tam, kde končí všechny nudné věrnostní systémy. Dejte sbohem nekonečnému střádání bodů a nevyužitým slevovým kuponům. Nakupte u některého z obchodních partnerů, získejte žetony a zahrajte si Rondo. Jednoduše, rychle a s velkou šancí na výhru.

Kde získate herní žetony?

Základní principy hry Rondo

Herní kruhy

Po přihlášení na Rondo se vám uprostřed stránky zobrazí herní kruh, v němž si můžete zahrát o skvělé ceny. O malé výhry se hraje ve více kruzích, aby měli hráči větší šanci na výhru. Hraje-li se o velkou výhru, spojí se všechny herní kruhy do jednoho, aby měli všichni uživatelé stejnou šanci na výhru.

Hra o žetony

Doba trvání: 1 minuta

Princip: Žetony získáte u obchodních partnerů, ale můžete je vyhrát i v samotném Rondu. Hraje-li se o žetony, systém určí na konci herního kola vítěze, jemuž připadne celý bank žetonů vložených do hry všemi hráči přihlášenými do daného herního kruhu.

Hra o malou výhru

Doba trvání: 1 minuta

Princip: Během hry o žetony se systém může rozhodnout, že do hry vloží věcnou výhru. Hráči přihlášení v daném herním kruhu si v tomto okamžiku mohou vybrat, zda vezmou svou sázku zpět, nebo budou pokračovat ve hře. Vítěz získává věcnou výhru a žetony vložené do hry zůstávají Rondu.

Hra o velkou výhru

Doba trvání: variabilní (například i 10 minut)

Princip: O tom, kdy se hraje o velké výhry, se uživatelé mohou dozvědět z Kalendáře výher – předem je známo časové rozmezí (nikoliv přesný čas) zahájení hry o konkrétní velkou výhru. Vítěz získává věcnou výhru a žetony vložené do hry zůstávají Rondu.

Průběh hry

Počet vkladů: Ve hře o žetony a o malé výhry je počet vkladů omezen na 3 v jednom herním kole. Mezi vklady musí být prodleva alespoň 10 sekund.

Výše vkladů: Ve hře o žetony a o malé výhry v zájmu spravedlnosti určena maximální výše každého ze tří možných vkladů. Každý ze tří vkladů v daném kruhu má toto maximum stejné. Maximální výše vkladu je platná pro všechny hráče přihlášené v daném herním kruhu a reflektuje jejich zůstatky žetonů. Ve hře o velké výhry je omezení na celkový vklad a nezáleží do kolika jednotlivých sázek bude tento vklad rozprostřen.

Mezi vklady musí být prodleva alespoň 10 sekund.

Vyhodnocení hry

Každý žeton vložený do hry má pořadové číslo. Uživatel, který vložil jako první 100 žetonů, má pořadová čísla 1–100 atd. Systém na konci hry určí pomocí náhodného výběru číslo. Vlastník žetonu, jehož pořadové číslo se shoduje s výherním číslem, získává celý bank žetonů vložených do hry, případně věcnou výhru. Více žetonů ve hře tedy znamená větší šanci na výhru.

Pravděpodobnost své výhry vyjádřenou v procentech vidí každý hráč v průběhu hry na hrací ploše – tento údaj vychází z poměru počtu jeho žetonů vložených do hry k celkovému počtu žetonů v banku.

Zaslání výhry

Když se na vás usměje štěstí a zařadíte se mezi vítěze hry Rondo, požádáme vás o adresu, na kterou budete chtít výhru zaslat. Vouchery, slevy apod. vám pošleme na e-mail, v případě peněžní výhry budeme potřebovat vaše číslo účtu. Pro zaslání výhry není třeba předkládat žádný doklad. Veškeré výhry jsou zdaněné – výherci tedy již žádnou daň z výhry neplatí.

Kalendář výher

O jaké výhry se hraje, se můžete dozvědět prostřednictvím e-mailu, Facebooku a každý den na Rondo.cz. Sledujte Kalendář výher pravidelně, ať nepropásnete svou šanci!

Všeobecné podmínky

Ano, máme a rádi vám je dáme k přečtení. Stačí kliknout na tento odkaz.